Jump to content

Bun venit pe REBELII ROMÂNIA
Înregistrați-vă acum pentru a avea acces la toate funcțiile noastre. După ce v-ați înregistrat și v-ați conectat, veți putea să creați subiecte, să răspundeți cu postări la subiectele existente, să oferiți reputație colegilor, să obțineți propriul mesager privat, să vă actualizați statusul, să vă gestionați profilul și multe altele. Dacă aveți deja un cont, Loghează-te aici - in caz contrar Crează un cont gratuit astăzi!
Photo

[Intrebare] DeviL

• This topic is locked This topic is locked
5 replies to this topic

DeviL

DeviL

Moderator - Gaming & Tehnologie

Threads
83
  •   Member Number:
    1214

• ĂŽntrebarea/problema dvs. Č™i câteva detalii despre aceasta »
    • Link direct/screen shot (dacÄ este necesar) »

Deci acum cateva zile am facut cerere pe forum la categoria design pentru un "header forum" mi am ales o imagine , ce nu corespunde pentru un header si s-a cerut sa schimb imaginea , dupa doua zile ce am schimbat imaginea , inca nu era gata , si am cerut up , azi vad ca cererea a fost respinsa pentru ca am cerut up , in celelalte cereri am vazut ca s-a cerut up si nu s-a zis nimic . Si daca spuneti ca a fost regulamentul schimbat , trebuie sa aduceti la cunostinta ca a fost schimbat , am inteles nu este timp o zi , doua , trei dar cat man , pana cand ? Pun intrebare se asteapta sa se faca greseli pentru a scapa de o treaba ? Pentru ca asa am patit eu acum , fara avertisment , fara sa fiu atentionat ca a existat o modificare in regulament , stiu ca e usor ca o cerere sa fie respinsa . Nu am venit sa atrag atentia sau sa atentionez , am venit sa-mi cer dreptul si atat pentru ca nu mi-I separe corect . 

• DINAMITA Alex likes this

giphy.gif

giphy.gif

DannyKING43

DannyKING43

☆ Fost Moderator ☆

Threads
    264
  •   Member Number:
    1518
    • Interests
      Muncă

Daca citeai regulamentul la Zona Design iti vei dadea seama ca nu ai voie sa dai UP , designeri se uita si vor face avatarele,semnaturile,header image , etc. cand vor avea timp nu cand vreti voi , daca nu isi faceau treaba pana acum aveau gradul scos.

miki

miki

Rebelii powah

Threads
    39
  •   Member Number:
    270
    • Interests
      Graphic Design, Gaming, Football, Guitar, Lecture.

1. Am vorbit la şedinţă şi am zis clar: Nu se mai dă UP la cererile de avatare!
    2. Înainte de a crea o cerere aruncaţi şi voi un ochi în regulament, se mai fac schimbări!
    3. Dacă te uiţi bine au mai fost respinse cereri pe acest motiv de la schimbarea regulamentului.

Nu e vorba că mă scapă de lucru. Când am timp, mereu rezolv cererile. Nu am făcut niciodată diferenţe, pentru toţi se aplică acelaşi regulament!

• DeviL and DannyKING43 like this

SkWwlV8.png

Nu îmi cereți în privat avatare/semnături/logo/grade/etc. Faceți cerere!

TeamSpeak3 Rebelii România - TS.REBELII.RO

Pentru asistență se recomandă contactarea membrilor administrativi în privat sau accesarea canalului de Asistență Tehnică

Dacă iți place ceea ce fac , nu uita să dai un "Like"

Remember, i`m BatmanvklqMur.png

DeviL

DeviL

Moderator - Gaming & Tehnologie

Threads
    83
  •   Member Number:
    1214

Daca citeai regulamentul la Zona Design iti vei dadea seama ca nu ai voie sa dai UP , designeri se uita si vor face avatarele,semnaturile,header image , etc. cand vor avea timp nu cand vreti voi , daca nu isi faceau treaba pana acum aveau gradul scos.

Era vorba ca nu am fost atentionat , de un nou regulament , macar un aventisment , ca sa stiu pe data viitoare , si la politie fii atent , daca faci o greseala in legatura cu noul cod , ti se da avetisment pentru ca nu aveai de unde sa stii ca acel cod s-a schimbat , nu le-am cerut niciodata sa le faca cand vreau eu , eu doar am venit sa spun ca : ca s-a inchis cererea , fara sa-mi dea vreun advertisment , pana acum a fost cu up si chestii si nu s-a intamplat nimic si acum *bam* direct respins , pentru ce , ca era greu sa primesc un advertisment ? eu stiu ca asa I normal , ba frate nu ai stiut ai un avertisment si da a 2 a oara te sanctionat sau te suspend depinde de cauza

Edit : Ok atunci , daca s-a zis la sedinta , greseala mea , posibil nu am fost atent , imi cer scuze , atat voiam sa stiu T/C

• DannyKING43 likes this

giphy.gif

giphy.gif

KENNY.

KENNY.

BANNED

Threads
    44
  •   Member Number:
    1445
    • Interests
      Actor, Inginer, Aviator.

Daca tot se vorbeste despre zona dizain . Am o cerere vreo 4 zile si nimeni nu raspunde la ea ?
    Va tot dau bump si nimeni nu vede.

[center]

index.php?adsess=d8e70fa52269ae1f4e0902d

CONTACTEAZA-MA!

miki

miki

Rebelii powah

Threads
    39
  •   Member Number:
    270
    • Interests
      Graphic Design, Gaming, Football, Guitar, Lecture.

Am mai zis asta şi v-aş ruga să ne înţelegeţi. Suntem 3 designeri. Avem şi noi viaţa personală, probleme, şcoală, examene. Într-un final toate cererile se rezolvă, adevărat, se întâmplă mai greu, dar încerc să răspund la toate.

• jaxi17 and KENNY. like this

SkWwlV8.png

Nu îmi cereți în privat avatare/semnături/logo/grade/etc. Faceți cerere!

TeamSpeak3 Rebelii România - TS.REBELII.RO

Pentru asistență se recomandă contactarea membrilor administrativi în privat sau accesarea canalului de Asistență Tehnică

Dacă iți place ceea ce fac , nu uita să dai un "Like"

Remember, i`m BatmanvklqMur.png

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Temă editată pentru Comunitatea REBELII.RO unde am folosit și multă .
    A venit timpul să ne adunăm și să formăm o adevărată armată.

„ A safe place, in an unsafe world ”